veiling / 1 april 2010 / 164-299 Oude boeken en kaarten
[203] [204] [205] [206] [207]
kavel: 205 verkocht € 25.00

WISKUNDE.

FONTAINES, JEAN DES. Cyfferkunst gemakkelyk gemaakt (...) door -. Tweede deel. 's Gravenhage, J.C. Leeuwestyn, 1792. Door auteur gesigneerd. XIII,206 p. orig. pap. Goed ex.