veiling / 1 april 2010 / 164-299 Oude boeken en kaarten
[204] [205] [206] [207] [208]
kavel: 206 verkocht € 80.00

DAS AHRTAL.

Malerische Ansichten. Bonn, Verlag van T. Habicht, ca 1850. Met 22 staalgravures naar originele tekeningen.
Band heeft gebruikssporen, binnenzijde wat roestvlekkig, voorts goed ex.