veiling / 1 april 2010 / 480-545 Affiches
[495] [496] [497] [498] [499]
kavel: 497 € 120 - € 240

"DUBBELTJE BELGE."

Ten Bate van het Nationaal steun en-voedingscomiteit door het "Dubbeltje Belge." A.Ost, Lithografie Drukkerij Kotting, Amsterdam, 1916. Met datering en sign. Ost 15-7-XVI.
Randen aan achterzijde verstevigd. Exemplaar wat gekreukt besch. buiten beeld r.b.