veiling / 1 april 2010 / 120-140 Handelscatalogi
[133] [134] [135] [136] [137]
kavel: 135 € 1000 - € 2000

AUTO INDUSTRIE; TIJDSCHRIFT;

Revue Francaise de Construction Automobile. Redigee par un comite d'ingenieurs avec le concours de Constructeur, Mecaniciens Carrosiers, etc. Parijs, Mathiere, 1904-1906. LOT met 23 nummers van dit tijdschrift, met nummers uit jrg. 1 (1904), jrg.2 (1905) en jrg. 3 (1906). Elk nummer met 2 gelithografeerde afbeeldingen van een auto en 4 platen met afb. van technische details. Groot folio. Omslagen besch., roestvlekken. (totaal 23)