1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II

kavel: 1700
[Dieter Roth/ Rot] Dieter Roth. Gesammelte Werke Band 8. 2 books.
-Rekonstruktion zweier varianten (A und B) des mappenwerkes von 1958-1961. 2 books. Reconstruction of 2 variants (A and B) of the portfolios published 1958-1961. Stuttgart etc., Hansjörg Mayer, 1976, uitgegeven in 1000 exemplaren, 2 delen, beide los als uitgegeven met elk een titelblad en 26 zwart en witte respectievelijk rode en blauwe opengewerkte bladen, de 2 delen samen in de oorspronkelijke cassette, 24 x 23,5 cm.-

verkocht € 220,00
kavel: 1701
[Dieter Roth/ Rot] 5 items: (1) Dieter Rot. Gesammelte werke band 11. Snow.
-With an introduction by the author (fotoversion des originals von 1964). Stuttgart etc., Wasserpress (Water Press) vormals edition Hansjörg Mayer, 1970, gedrukt in 1000 exemplaren (800), ca. 250 p., elke p. met fotografische reproductie, oorspronkelijk omslag, groot 8vo.-

verkocht € 270,00
kavel: 1702
[Bauhausbücher. László Moholy-Nagy] 7 titels: (1) Bauhausbücher 10: J.J.P. Oud.
-Holländische Architektur. Schriftleitung Walter Gropius, L. Moholy-Nagy. München, A. Langen, 1926, 85,(1) p., 39 illustraties, oorspronkelijk linnen, 4to.-

verkocht € 300,00
kavel: 1703
[Karel Appel] 6 titels: (1) Karel Appel. Works on paper.
-Foreword by Marshall Mc. Luhan. Improvisation and essay by Jean-Clarence de Lambert. English version by Kenneth White. New York, Abbeville Press, 1980, 256 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen, folio. -

verkocht € 70,00
kavel: 1704
[Corneille] Improvisations [C.] Dotremont - Corneille '49.
-Zonder plaats, Karel van Stuijvenberg, 1990, gedrukt in 110 door Corneille gesigneerde en genummerde exemplaren (één van 100 Arabisch genummerde exemplaren), titelblad en colofonblad met daartussen 14 éénzijdig bedrukte bladen met illustraties door Corneille bij gedichten van Christian Dotremont, gebonden als leporello van 16 dik kartonnen bladen (uitgeklapt is de leporello meer dan 4 meter lang) tussen linnen platten, in linnen schuifdoos, folio.-

verkocht € 200,00
kavel: 1705
[Lucebert. Met opdracht] 8 items: (1) Lucebert. Lithologie. Zehn Gedichte. Zehn Lithos.
-Hilversum, Steendrukkerij De Jong & Co., 1960, (40) p., gedrukt in 1000 exemplaren (één van 300 exemplaren van de Duitstalige editie), 1 dubbelp. litho (geteld als 2 litho's) en 8 litho's over de volledige pagina door Lucebert, losbladig als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, 4to formaat.-

verkocht € 150,00
kavel: 1706
[Nul/ Zero] Piero Manzoni, Onorio e.a. Manifest gegen nichts
-für die Internationale Ausstellung von nichts. Manifesto contra niente per l'esposizione Internazionale di niente. Manifeste contre rien pour l'exposition internationale de rien. Typographie Onorio. Drietalig pamflet gedrukt in zwart en rood, 1960, 30 x 30 cm.-

verkocht € 280,00
kavel: 1707
[De zeldzame variant Van Abbemuseum] Zes items: (1) Andy Warhol. By John Coplans
-with contributions by Jonas Mekas and Calvin Tomkins. Eindhoven/ New York, Van Abbemuseum/ New York Graphic Society, z.d. (1970), 160 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag ontworpen door Jan van Toorn met op beide zijden een ander gezeefdrukt portret van Warhol en op de achterzijde tevens "Van Abbemuseum Eindhoven", 4to (zeer goed exemplaar).-

verkocht € 150,00
kavel: 1708
[Andy Warhol] Lot van 15 titels
-O.a. (1) Andy Warhol Film Factory. Edited by Michael O'Pray (1989); (2) Andy Warhol. A retrospective. Edited by Kynaston Mc. Shine (massieve tentoonstellingscatalogus Museum of Modern Art, New York, 1989); (3) Andy Warhol. Heaven and hell are just one breath away! Late paintings and related works, 1984-1986 (1992); (4) Andy Warhol. Portraits of the seventies and eighties. Henry Goldzahler and Robert Rosenblum (...). (1993); (5) Germano Celant. Andy Warhol. A factory (Guggenheim Bilbao, 1999). (totaal 15)-

verkocht € 100,00
kavel: 1709
[Tajiri] Twee items, w.v. één met opdracht: (1) Shinkichi Tajiri. Skulpturer.
-Tentoonstellingscatalogus door M. Nanne Brahammer e.a. Malmö, gedrukt door Skanetryck AB voor Lunds Konsthall, 1971, 149 (van 150?) tweezijdig bedrukte bladen met talloze foto's door E. van der Elsken, Tajiri e.a. en filmstills door Ake Hedström, later draadgebonden, 6,2 x 16,3 cm.-

verkocht € 130,00