1950-1970 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[1950 - 1960] [1961 - 1970]
kavel: 1950
Van Houten Chocolade
-Van Houten's Model of Modern American Sky-scraper. Zeldzaam gelithografeerd bouwplaatje, ca. 1920 + ansichtkaart cacao-fabriek Van Houten. Gelopen, ca. 1908 + 3 ansichtkaarten villa Casparis, Weesp, alle gelopen, ca. 1910 - en 29 reclamekaarten Van Houten, alle ca. 1900-1920.-

verkocht € 160,00
kavel: 1951
Lindeboom's Legplaten
-2e Serie, ca. 1910. Bestaande uit 6 puzzels van 24 chromolitho's op strokarton. Zonder de originele doos. De stukjes alle aan bovenste strookje op onderplaat geplakt. -

verkocht € 90,00
kavel: 1952
Pette chocolade
-Gelithografeerd reclameblikje met spelende kinderen op het strand. Hierbij een andere versie, croquettenblikje W.J. Boon, luciferhouder Niemeijer ster tabak, Eskimopantoffels, Poorters Toeback geduldspelletje en een reclamespiegel van de Algemene levensverzekering.-

verkocht € 70,00
kavel: 1954
De Erven de Wed. J. van Nelle, Rotterdam - Hollandsche Kunst
-1903. Compleet met de 320 plaatjes en bijschriften in losse folder. Randen voorplat wat sleets + idem 2 ex. in rode kaft, pl. 97 t/m 192 en 192 t/m 288. Beide compleet + W.J. Boon & Comp. Cacaofabrikanten, Wormerveer. De Vaderlandsche Geschiedenis in Woord en Beeld. Compleet met de 122 plaatjes. Halflinnen, redelijk ex. Ca. 1912.-

verkocht € 100,00
kavel: 1955
Van Nelle, Rotterdam
-Van Nelle's Varinas. Ontwerp Jac. Jongert. Vel, 29 x 34 cm., ca. 1922. In passe-partout + Tembaco Van Nelle. Njang Paling Baik. Ontwerp Menno van Meeteren Brouwer. 15,5 x 23 cm., ca. 1930. In passe-partout + wikkels Van Nelle Goud Merk + Groen Merk + Zilver Merk + een variant van Goud Merk en een van Groen Merk, ca. 1930.-

verkocht € 70,00
kavel: 1956
Sluitzegels
-Album met 395 ingestoken zegels, vrijwel alle Duits en voor 1950.-

verkocht € 70,00
kavel: 1957
Sluitzegels
-Album met 337 Nederlandse en buitenlandse sluitzegels (waarvan veel Duitse zegels), tussen 1910 en 1960. O.a. Entos, Kwatta, Peek & Kloppenburg, De Haas en Van Berero, 'Pette' Cacao en Chocolade, e.a. - en een album met 795 zegels na 1950, div. landen.-

verkocht € 120,00
kavel: 1958
Sluitzegels
-Album met ca. 550 sluitzegels van Amsterdam, o.a. Olympische Spelen Amsterdam, slachterijen, boekbinders, melkinrichtingen, bakkerijen en evenementen als 'Jan Olieslagers vliegt 31 mei -1 juni "Rozenoord" Amsterdam' (1910). Verder enkele toegangskaartjes, labels en een pagina telefoonkaarten, alle m.b.t. Amsterdam.-

verkocht € 300,00
kavel: 1959
Boldoot
-Een houten kijker met vergrootlens. Hierbij 6 envelopjes met elk 12 kaartjes met toeristische afbeeldingen. -

verkocht € 60,00
kavel: 1960
[Sluitzegels/ lucifermerken] 3 albums
-(1) album met ca. 230 overwegend Duitse ingeplakte sluitzegels (1905-1925); (2) album met ca. 250 ingeplakte lucifermerken (ca. 1905-1925) waaronder Japanse houtsnedes; (3) schrift met 40 ingeplakte zegels van Haust beschuit. -

verkocht € 70,00
[1950 - 1960] [1961 - 1970]