2075-2095 Sport

[2075 - 2084] [2085 - 2094] [2095 - 2095]
kavel: 2075
[Cricket] 16 titels: (1) Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan
-der Haarlemsche Cricket Club "Rood en Wit" 1881-1991. Amsterdam, J.H. de Bussy, (1831), 125 p., illustraties, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, 4to.-

verkocht € 120,00
kavel: 2076
[Wielersport] Een halve eeuw wielersport 1867-1917
-George J.M. Hogenkamp. Met bandillustratie van Willy Sluijters. Amsterdam, 1916. Prachtig exemplaar in originele schuifdoos. -

verkocht € 150,00
kavel: 2077
[Olympische Spelen. Paardensport] IX Olympiade Amsterdam 1928
-Officieel dagprogramma no. 35. 10 et 11 Août, Sports équestres. Geniet, 29 pp. Omslag Chris van der Hoef, uitvoering Joh. Mulder, Gouda. Fraai ontworpen, Franstalig programma voor de ruitersport-onderdelen + toegangskaartje Ruitersport voor 11 en 12 augustus (met klein gaatje) + 10 losse of uitgescheurde programmablaadjes voor diverse onderdelen, met resultaten ingevuld in pen.-

verkocht € 70,00
kavel: 2078
Wielrennen
-Programma Wereldkampioenschappen 8 t/m 13 aug. 1959, Amsterdam Olympisch Stadion. 32 pp. Wedstrijden ingevuld, verder goed - en [idem] andere voorzijde + schriftje met krantenknipsels van die tijd + Officieel Programma Internationale wielerwedstrijden 1962 - en een schrift met daarin 20 foto-ansichten van wielrenners waaronder enkele gesigneerde (o.a. Henk Faanhof en Martin v/d Borgh).-

verkocht € 60,00
kavel: 2079
[Voetbal] Ajax
-Map met ca. 350 foto's en fotokaarten van Ajax uit de jaren 90 met enkele tientallen gesigneerde foto's van o.a. Edgard Davids, Richard Witschge, Stanley Menzo, Frank de Boer, Wim Jonk, Michel Kreek, Aaron Winter, Dennis Bergkamp, Jan Wouters, John van 't Schip, Danny Blind, Leo Beenhakker, Ronald de Boer, Sonny Silooy, Edwin van der Sar e.a. + verzamelmap voor de Officiële Ajax Fotoserie met 59 van de 72 fotokaarten Seizoen 98-99 + een map vol programma's, toegangskaarten en artikelen van seizoen 1995 met o.a. IJsselmeervogels-Ajax, Borussia, Lazio Roma en meer.-

verkocht € 160,00
kavel: 2080
Sports et jeux d'adresse
-H.R. d'Allemagne. Paris, Hachette & Cie, 1903. Groot 4to met 100 gravures waarvan 29 gekleurde aquatint, 328 ills. in tekst. In originele band, zeldzaam goed exemplaar. -
€ 250 - € 450
kavel: 2081
Coca Cola voetbaltribune met spelers
-Ca. 1954. Reclametribune in trapvormig deel. Lengte 44 cm. Met 40 clubspelers van diverse divisies.-

verkocht € 300,00
kavel: 2082
[Riefenstahl] Schönheit im Olympischen Kampf
-Leni Riefenstahl. 2. Auflage, 21. bis 32. Tausend. Berlin, Deutschen Verlag, 1937. (1) p. inleiding door Riefenstahl en (281) pp. platen in z/w. Oorspr. linnen met stofomslag, groot 4to.-

verkocht € 130,00
kavel: 2083
Schermen
-Lot met ca. 25 19e-eeuwse platen m.b.t. schermen, afkomstig uit tijdschriften en kranten, met o.a. gravures uit L'Assiette au Beurre, Le Petit Journal, De Hollandsche Illustratie etc.-

verkocht € 80,00
kavel: 2084
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000)
-Olympische Spiele München 1972. 64 x 102 cm. -

verkocht € 80,00