2250-2265 Jugendstil/ Art nouveau

[2250 - 2259] [2260 - 2265]
kavel: 2250
Trapladder
-Simplex Jugendstil trapladder van dennenhout. Hoogte 145 cm, breedte 38 cm. Met 7 treden w.v. de eerste 6 met vastgeschroefde metalen strip, de bovenste trede met leren bedekking versierd met koperen knoppen, zijde-versiering in Jugendstil motief. Centrale houder met opschrift 'Self Acting Stop Pat No 6956'.-

verkocht € 200.00
kavel: 2251
Poederdoosjes
-15 reclamedoosjes voor gezichtspoeder. Meest Frankrijk, ca. 1900-1910. Met fraaie Jugendstil-decoraties. Meest karton, 3 van blik. Met merken als L.T. Piver (Azurea, Floramye en Pompeia), Cosmydor, Confiserie Lyonnaise en Dr. E.J. Swaab's Dermolin. 5 doosjes nog met inhoud.-

verkocht € 100.00
kavel: 2252
Jugendstil boekbanden
-Lot met 7 boeken in fraaie Jugendstil-boekbanden: Lafcadio Hearn. Lotos: Blicke in das unbekannte Japan. Buchschmuck von Emil Orlik. Frankfurt a. Main, Rütten & Loening, 1907. 304,(16) pp. In kunstperkament met versiering in goud en zwart, versierde schutbladen en z/w-illustraties in de tekst + Rip van Winkle, by Washington Irving. New York & London, G.P. Putnam's Sons, 1899. V,115 pp. In wit linnen rijk versierd in goud, rood, geel en groen. Naam op schutblad + De Engelen Gods, door Dr. A. Kuijper. Amsterdam, Höveker & Wormser, (1902). 289,II,(3) pp. In wit linnen met decoratie in goud en paars - en 4 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2253
Bladmuziek
-Map met 83 muziekbladen meest in Jugendstil omslagen, ca. 1900. Muziek van o.a. John Philip Sousa, Richard Wagner en Richard Straus. Bladmuziek in goede staat. Bewaard in insteekhoesjes in moderne map, 46 x 38 cm. Toegevoegd: The Musical Educator vol. 2. Edited by John Greig. London, Caxton, z.j. 211 pp. In Jugendstil band.-

verkocht € 130.00
kavel: 2254
Jugendstil boekstandaard + kapstok e.a.
-Twee metalen boekstandaarden in Jugendstil-motief. Hoogte 42 cm. en 66 cm. + Fotolijst van metaal in Jugendstil-motief + kapstok met 3 hangers op bewerkt hout in Jugendstil-motief (50 x 8 cm.) - en twee lege kaartenmappen met bloemversiering. -

verkocht € 80.00
kavel: 2255
[Jugendstil banden] Duitse literatuur
-Jungbrunnen deel 1: Der Bärenhäuter und Die 7 Schwaben. Berlin, Fischer u. Franke, ca. 1900, in oorspronkelijk omslag + idem, deel 3: Liebe, Lied und Lenz, 25 Volkslieder illustr. v. Franz Staffen. Beide iets gerafeld langs randen + Das Zimmeraquarium und seine Einrichtung, von Dr. A. Hellbach. (Nürnberg, M. Fiederer, ca. 1900). 62 pp. met 6 platen. Oorspronkelijk geïllustreerd linnen + Frauen-Kalender 1900. Anna Bauer. Zürich, Th. Schröter. 182 pp. Oorspr. geïllustreerd halflinnen - en 8 andere.-
€ 60 - € 90
kavel: 2256
Jugendstil boekbanden
-Walhall: die Gotterwelt der Germanen, von E. Doepler und Dr. W. Ranisch. Berlin, Martin Oldenbourg, z.j. 59 pp. Oorspr. geïllustreerd linnen in blauw en goud, folio. Rugeinden en achterplat sleets + Bodenstedts Album deutsche Kunst und Dichtung. Berlin, Grote, 1904. 168 pp. Oorspr. geïllustreerd linnen, 4to. Linnen iets verkleurd + L. van Beethoven. Fidelio (Leonore). Klavierauszug mit Text von F. Brissler. Herausgegeben von Hans Rogorsch. Leipzig, Breitkopf & Härtel, ca. 1915. 203 pp. Oorspr. geïllustreerd linnen, 4to. Enkele onderstrepingen - en 9 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 2257
Jugendstil tegels + inktstel e.a.
-Inktstel in koper en porselein. Ongemerkt + stempelkussen met koperen hengsel en handvatplaat + 3 dienbladen van metaal met Jugendstil motief + 2 kandelaars - en 3 tegels met Jugendstil motief.-
€ 70 - € 120
kavel: 2258
[Jugendstil boekbanden] Lot van 9 werken: Bilz. De nieuwe natuurgeneeswijze
-Leipzig, Bilz, 1905. Deel 1 en 2. 2168 pp. Incl. uitslaande platen en los supplement (alleen voor volwassenen). In rood linnen band met Jugendstil-motief in zeer goede staat + Franse editie, 2 delen in cassette + Die Neue Heilmethode. Lehrbuch (...) von M. Platen. Berlin etc., Bong & Co., 1900. 2 delen plus supplement. Nette set in 3 delen + Neues illustriertes Haustierarzneibuch. P. Mangold & E. Reicherter. 10e dr. Reutlingen, Enklin & Liablin, 1907. 1091 pp. en 16 platen. Incl. beweegbaar model koe - en 5 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 2259
Art et Décoration 1897-1902
-Revue Mensuelle d'art Moderne Tome I-XII. Publié sous la Direction de Mm. Puvis de Chavannes, Vaudremer, Grasset (...), Émile Lévy, Librairie Centrale des Beaux-Arts, Paris, 1897-1902. Bijlages van Verneaux, Grasset e.a. en onderwerpen als glaswerk van Lalique en Jugendstil boekbanden. Fraaie uniform gebonden set.-

verkocht € 450.00
[2250 - 2259] [2260 - 2265]