2300-2310 Speelgoed

[2300 - 2309] [2310 - 2310]
kavel: 2300
Dinky Toys
-Lot met Ferrari 23H; Alfa Romeo 23F; Massey Harris Tractor, Landrover - en 13 andere Dinky Toys, meest met lichte gebruikssporen, enkele met missende wieltjes - en 2 Lesney Matchbox modellen - en Schuco Micro Racer met opwindsleutel (werkend).-

verkocht € 120,00
kavel: 2301
Meccano 100th Anniversary limited edition Block-setting Crane set
-Frankrijk, 1999. In jaren 30-kleuren dieprood en groen, in luxe houten kist in No. 10-stijl met 3 lades. Meccano-logo op messing plaatje. Set genummerd 240. -

verkocht € 300,00
kavel: 2302
Dobbelstenen
-Lot met 4 houten flesjes met daarin een aantal miniatuur dobbelstenen. Kroegspelletjes, begin van de 20e eeuw. Hierbij een set benen poker dobbelstenen in een metalen houder.-
€ 70 - € 120
kavel: 2303
Dobbelstenen
-Lot van 5 handgemaakte benen dobbelstenen. Laat 18e/ begin 19e eeuw.-
€ 70 - € 120
kavel: 2304
Dobbelstenen
-Lot met 65 benen dobbelstenen. Eind 19e eeuw/ begin 20e eeuw. Afm. tussen 7 en 15 mm.-

verkocht € 70,00
kavel: 2305
Dobbelstenen
-Lot van 7 toldobbelstenen: 3 vroeg 19e-eeuwse benen dobbelstenen, 1 houten 19e-eeuwse dobbelsteen, en 3 diverse uit de 20e eeuw.-
€ 100 - € 180
kavel: 2306
[Britains] Boerderijdieren
-Incl. paarden, koeien, schapen, geiten, kippen en honden. Met struiken, gras en korenschoven. O.a. uit de Home Farm series, jaren 30.-

verkocht € 70,00
kavel: 2307
Spelletjes (lot van 6)
-Fanny und Betty, oder: Wer hat die längste Schleppe! Trick donkey-spelletje in orig. enveloppe, ca. 1880 + Piet de Smeerpoets Kaartspel. In besch. doos + twee kaartspellen in groen bakelieten doos - en 3 andere (licht besch.) - en een houten speelkarretje "Ziektekiem-Vrije Melk. Melkinrichting Plancius", Amsterdam, ca. 1915. Zeldzaam reclamespeelgoed. Een melkbus, een flesje en een klep ontbreken, verder goed ex.-

verkocht € 200,00
kavel: 2308
Matchbox + Flintstones + Batman e.a.
-Matchbox MG-1 service station with forecourt. Compleet in originele doos. Doos iets roestvlekkig, randen wat sleets en met plakband + The Flintstones Collector Set. Marx Vintage Collectible the Ruby edition, 1991. Compleet in originele doos + Pinball Batman and Robin. Jaren 60. Plastic licht besch., verder goed + Matchbox Toys 1948 to 1993 Identification & Value Guide. Dana Johnson. Collector Books. 4to, 223 pp. - en 6 andere boeken.-

verkocht € 200,00
kavel: 2309
ADO - Blokkenkar
-Ontwerp Ko Verzuu, ca. 1955. Groene houten kar, compleet met alle blokken, rode velgen en witte wielen. Afm. 32 x 15,5 x 15,5 cm.-
€ 80 - € 150
[2300 - 2309] [2310 - 2310]