2200-2217 Affiches deel II

[2200 - 2209] [2210 - 2217]
kavel: 2200
[WOI] Timbertown Follies
-(Geïnterneerde Engelsche marine-matrozen uit Groningen). Voorstelling ten bate van het Britsche Roode Kruis. 78 x 108 cm. Drukkerij Kotting, Amsterdam, ca. 1917. Ingelijst achter glas, lijst 85,5 x 115 cm. Hoeken met enkele vouwen, verder goed. Met: 2 varianten van Fred Penley presents "The Timbertown Follies" - Tekstboekje, w.v. 1 met los ingelegd programma voor de voorstelling te Rotterdam op 20 november 1915. Beide geniet, 24 x 16 cm + Fred. Penley presents the 1921 Follies a la Carte. Tekstboekje, geniet, 15 pp. + ansichtkaart met foto van The Timbertown Follies (onbeschreven en ongelopen) - en enkele artikelen in fotokopie.-

verkocht € 950,00
kavel: 2201
Israëlische posters
-Ridder en jongen. Ontwerp E. Weishoff. Afmeting 70 x 33,5 cm. Uitgave Shohar Israel + Jerusalem. Elsa Bechsnoft, Shohar, Israel - en 2 andere van dezelfde uitgever - en Anti kernwapen-affiche. Len Munnik, G. Zürn, Hamburg, ca. 1980 (?).-
€ 70 - € 120
kavel: 2202
[Psychedelica] Candyman is on tonight tickets free
-61 x 42 cm., ca. 1965. Ontw. onbek. Lichte vouwtjes l.b., verder goed exemplaar.-
€ 65 - € 90
kavel: 2203
Berhardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972)
-Tentoonstelling van wandversiering 1913 Vlaardingen. 100 x 54 cm. -

verkocht € 110,00
kavel: 2204
Henri C. Pieck (1895-1972)
-Jaarbeurs Utrecht 1925. 100 x 23 cm. Lichte vouwen. Goed exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 2205
Eppo Doeve (1907-1981)
-56 International Industries Fair Utrecht (Netherlands) 3rd-12th April 1951. 99 x 61 cm. Op linnen. -
€ 100 - € 200
kavel: 2206
Alfred Choubrac (1853 -1902) - Le Fétiche
-Opérette en 3 actes de Paul Ferrier et Charles Clairvill. Musique de Victor Roger. Lith. F. Appel, Delta, Paris, ca. 1900. -

verkocht € 80,00
kavel: 2207
Frederic H. K. Henrion (1914-1990)
-The soldiers of the Netherlands underground forces greet the soldiers of the United Nations. Offsetdruk Smeets, Weert, 1945. 133 x 85 cm., gevouwen.-

verkocht € 70,00
kavel: 2208
Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
-Amsterdam 700. Druk Luii & Co., Amsterdam, 1975. 117 x 82 cm. + 2 varianten, beide met scheurtje in bovenrand, verder goed.-
€ 70 - € 120
kavel: 2209
Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
-U hoeft zich niet meer te verkleden voor de schouwburg (dat doen wij wel!). U komt maar zoals u bent. 61 x 21 cm. Net ex. + U bent er zelf bij als ze het maken, idem - en nog 5 soortgelijke + Zuidelijk toneel Globe Trijntje Cornelis. 1972, 120 x 90 cm. Gekreukt langs randen - en De twee wezen. Zuidelijk toneel Globe. 1971. 120 x 88 cm. Langs randen gekreukt, scheurtjes l.b. en kl. scheurtje boven.-
€ 80 - € 140
[2200 - 2209] [2210 - 2217]