veiling / Veiling 24, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude boeken, Manuscripten, Kookboeken, Amsterdam, Topografie / 350-599 Oude boeken 17e-19e eeuw
[478] [479] [480] [481] [482]
kavel: 480 verkocht € 320.00

[Zoölogie] Dierkundige beschouwingen, Eenige Zoorten van zeldzame Dieren

door naauwkeurige Beschryvingen, Afbeeldingen en Verhandelingen opgeheldert: Vertaald meet aanmerkingen verrykt en thans op nieuw in 't licht gebragt. In VI stukken met plaaten. [P.S. Pallas, vert. P. Boddaert]. Rotterdam, J.J. Meyneken, [1790]. 4to, titel op rug in goudopdruk, halfleer met gekartonneerde platten, half-titel en titel, VI,32; 38; 35; 32; 30 en 28,(2) pp. 6 deeltitels, compleet met 10 handgekleurde kopergravures (waarvan een uitslaand) door resp. J. van Hiltrop en J.J. Bijlaert.
Slordige band, de tekst en de platen (voornamelijk buiten het prentbeeld) aangetast door watervlekken. Goed koloriet. Roofdruk zonder vermelding van auteur en vertaler. Redelijk exemplaar.