[80] [81] [82] [83]
kavel: 82 verkocht € 650.00

Les Talents ou Les Couronnés de la Jeunesse

Jean-Pierre Brès. Paris, Lefuel, ca. 1830. 8 delen, elk met gekleurd gegraveerd frontispice: La broderie, Le chant, La danse, Le dessin, L'économie domestique, L'écriture, Les exercices gymnastiques et La lecture. Orig. omslagen met lithografie, in vergulde cassette met gegraveerde titel in kleur. 12mo.
Rechterzijde van cassette ontbreekt, voorzijde wat sleets met lichte besch. l.b., omslagen met lichte gebruikssporen, aantal pp. roestvlekkig.