[800] [801] [802]
kavel: 800 verkocht € 2200.00

Le Tour du Monde

Nouveau journal des voyages et des voyageurs. Édouard Charton (ed.). Parijs, Librairie Hachette & Cie. Complete reeks jaargangen 1860-1897. Meer dan 27.300 pp., rijk geïllustreerd met staalgravures w.v. vele over de volle pagina door o.a. Gustave Doré, contemp. half rood segrijn met vergulde rug, 4to.
De eerste reeks van dit tijdschrift, twee keer per jaar uitgegeven (alleen in 1870-1871 één keer). Met verslagen van o.a. Stanley, Livingstone, Amundsen, Burton en Scott. Met los ingelegde rouwbrief voor Joseph de Toulouse Lautrec Montfa, oom van de schilder Henri Toulouse Lautrec. (totaal 64)