veiling / Veiling 23. Deel III. Fine Arts, Fotografie, Sport, Plaatjesalbums, Schaakboeken deel I / 1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II
[1746] [1747] [1748] [1749]
kavel: 1747 verkocht € 140.00

[Moderne kunst] Internationale Ausstellung neuer Theatertechnik Konzerthaus

Omslag en typografie Friedrich Kiesler. Wenen, Löcker & Wögenstein, 1975. Herdruk van originele uitgave uit 1924 + nog 1 ex. van dezelfde (omslag wat sleets) + Burg Giebichenstein. Die hallesche Kunstschule von den Anfängen bis zur Gegenwart. Staatliche Galerie Moritzburg Halle e.a., 1993. 563 p. Gebonden, 4to + i10. Internationale Revue 1927-1929. Nendeln/ Liechtenstein, Kraus Reprint, 1978. Met bijdragen van o.a. Piet Mondriaan, Cornelis van Eesteren, Cesar Domela, Vilmos Huszar, Gerrit Rietveld, Wassily Kandinsky, Kurt Schwitters - en 19 andere.
(totaal 23)