2101-2120 Fotografie: persfotografie

[2101 - 2110] [2111 - 2120]
kavel: 2101
[Franco] 9 persfoto's met Franco in de hoofdrol,
-15 x 20 cm. (5x), 22 x 16 cm. (3x) en 18 x 12 cm., met beschrijvende strookjes en stempels van Fotobureau Holland, De Geïllustreerde Pers, ANP, Agencia Torremocha en Associated Press, 1941 (1x) en 1961-1962.-
€ 70 - € 140
kavel: 2102
[Rusland] Lot van 25 persfoto's,
-met in de hoofdrollen Andrei Gromyko (8x), Georgi Malenkov (9x, incl. 2 dubbele) en Stalin (8x), diverse formaten, vrijwel alle met beschrijvende strookjes en stempels op de keerzijde, stempels van Bouwmeester & Van Leeuwen, ANP, Associated Press, United Press, De Geïllustreerde Pers, Vrij Nederland etc., deels gedateerd 1953-1961.-

verkocht € 100.00
kavel: 2103
[Postraketten] "Die ersten Postkarten flogen mit Raketen". Serie van 8 persfoto's,
-alle 24 x 18 cm. (liggend en staand), op de keerzijde met stempel en opgeplakte tekststrookjes van de Deutsche Presse-Agentur GMBH, de strookjes genummerd 8070/1 tot 8070/8 en met de naam van de fotograaf Börst, de keerzijdes van 5 foto's tevens met stempel "Fiat voor drukkerij 15 juni 1959", met datumstempel "4. VIII 1959" en met aantekeningen voor lay-out.-
€ 70 - € 140
kavel: 2104
[Luchtmacht. Raketten] Verzameling van meer dan 70 persfoto's,
-diverse formaten, vrijwel alle met op de keerzijdes opgeplakte beschrijvende strookjes in verschillende talen, en stempels van o.a. Frits Gerritsen, United Press, Associated Press, Archief De Geïllustreerde Pers, DPA en Nationaal Foto Persbureau, gedateerd 1951 tot 1961 (grotendeels tweede helft jaren 50).-

verkocht € 130.00
kavel: 2105
[Luchtmacht. Vliegtuigen] Verzameling van ca. 50 persfoto's,
-diverse formaten, grotendeels met op de keerzijdes opgeplakte beschrijvende strookjes in verschillende talen, en stempels van o.a. Bouwmeester & Van Leeuwen, Frits Gerritsen, Barratt's, Fox, Reuter, Particam, United Press, Associated Press, Keystone, ANP en Nationaal Foto Persbureau, gedateerd 1947 tot 1961.-

verkocht € 150.00
kavel: 2106
[Landmacht] Verzameling van bijna 60 persfoto's,
-diverse formaten, grotendeels met op de keerzijdes opgeplakte beschrijvende strookjes of getypte tekst in verschillende talen (voornamelijk Engels, enkele met handgeschreven Nederlandse tekst), en stempels van o.a. Deutsche Presse Agentur, Kosmos Press, Black Star, Paul Popper, Peter Hunter, Keystone, Bouwmeester & Van Leeuwen, Frits Gerritsen, Sunday Pictorial, De Geïllustreerde Pers N.V. Archief, United Press, Associated Press en ANP, gedateerd 1939 tot 1960 (voornamelijk jaren 50).-

verkocht € 100.00
kavel: 2107
[Marine] Verzameling van ca. 85 persfoto's,
-diverse formaten, grotendeels met op de keerzijdes opgeplakte beschrijvende strookjes in verschillende talen (voornamelijk Engels), en stempels van o.a. Sem Presser (5x), De Geïllustreerde Pers, Bouwmeester & Van Leeuwen, Associated Press, Keystone, Fotobureau Holland, Nationaal Foto Persbureau, Marvo, Emil Brunner, Bips, London Express News, ANP, A. PH. de Keijzer, Fox, Deutsche Lufthansa, Publi-Press en Barrat's Photo-Press, gedateerd 1939 tot 1961 (grotendeels jaren 50).-

verkocht € 140.00
kavel: 2108
[Onderzeeërs] Verzameling van ca. 50 persfoto's van (atoom)onderzeeërs,
-diverse formaten, grotendeels met op de keerzijdes opgeplakte beschrijvende strookjes of getypte tekst in diverse talen (vnl. Engels en Nederlands), en stempels van o.a. J. van Rhijn, United Press, Associated Press, AGIP, ANP, Agence France-Presse, De Geïllustreerde Pers en Reuter, gedateerd 1952-1961.-

verkocht € 140.00
kavel: 2109
Frans Verpoorten Jr. (1949-). Mick Jagger
-Mick Jagger on stage, ca. 1970. 26 x 17 cm. Silvergelatine. Fotografenstempel op achterzijde. -
€ 60 - € 90
kavel: 2110
[Salem Witches] 7 persfoto's: (1) "The Salem Witches"
-"Four descendants of the people executed for witchcraft in 1692 visit the scene of the hangings, still called Gallows Hill". Persfoto uitgegeven door Camera Press (Sid Ross), Londen, 1961, 20,5 x 25,5 cm., met titelstrookje en stempels op de keerzijde. -

verkocht € 80.00
[2101 - 2110] [2111 - 2120]