veiling / 1 november 2010 / 1-34 Kinderboeken
[17] [19] [20] [21] [22]
kavel: 20 verkocht € 240,00

Beweegbare boeken: Days in Catland with Louis Wain

Father Tuck's Panorama, Raphael Tuck & Sons, Ltd, London.
Leporello met insteekfiguren en 4 verschillende taferelen met insteekplekken.

Prachtig panoramaboek, met voorzijde fraaie chromolitho, inclusief 13 (van in totaal 14) insteekfiguren die op genummerde plekken ingestoken kunnen worden. Zijdes met linn. verstevigd, aan insteekhoes en laatste panorama wat scheurtjes met tape vastgezet.

*zeer zeldzaam.