veiling / 1 november 2010 / 1-34 Kinderboeken
[28] [29] [30] [31] [32]
kavel: 30 verkocht € 380,00

Het Leelijke Jonge Eendje

Naar het sprookje van H. Andersen. Geteekend en gelithographeerd door T. Van Hoytema, den Haag, 1893. Gedrukt bij S. Lankhout & Co. Uitgave C. M. van Gogh, Amsterdam. XXXI pag.
Licht sleets aan randen, goed in band, goed exemplaar.