veiling / 1 november 2010 / 1-34 Kinderboeken
[30] [31] [32] [33] [34]
kavel: 32 € 300 - € 500

Magic Picture Book: Bilder-Zauberei

Zauber-Bilderbuch/Brylle-Billedbog/Livre de la magie graphique. Eine interessante Unterhaltung fur Jedermann. D.& V. von Tauber & Geck, ca. 1880. Door met de duim langs een van de 5 inkepingen te glijden (als filmoscoopboekje) springt het boekje op pagina's van een onderwerp open. Er zijn derhalve 10 verschillende themaboekjes aanwezig. Met o.a. Lettertypen, dieren en silhouetten.
Met 24 dubbelpag. kl.litho's, 18 dubbelpag. zw.-wit en 6 dubbelpag. blanco. Band wat sleets, binnenzijde goed.

*zeldzaam.