360-399 Fotografie

veiling / 1 november 2010
[360 - 369] [370 - 379] [380 - 392] [393 - 398]
kavel: 370
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw. Originele zwart-wit foto. r.o. gesigneerd in potlood "atze 08" en l.o. genumm. 1/6-
€ 150 - € 250
kavel: 371
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw. Bilpartij. Originele zwart-wit foto. 29 x 22 cm. 1985. Ingelijst achter glas. -
€ 150 - € 250
kavel: 372
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw. Originele zwart-wit foto. 24,5 x 19 cm. r.o. gesigneerd "atze '85" en l.o. genummerd 1/6. Ingelijst achter glas.-
€ 150 - € 250
kavel: 373
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw op bed. Originele zwart-wit foto. r.o. gesigneerd "atze '88" en l.o. genummerd 1/6. 27,5 x 36 cm. Ingelijst achter glas.-
€ 150 - € 250
kavel: 374
Atze Haytsma (* 1929)
-Zittende vrouw. Lotushouding. Brons. Hoogte ca. 17,5 cm. Op houten sokkel. -
€ 700 - € 1000
kavel: 375
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw met doek. Originele zwart-wit foto. 19,5 x 29 cm. 1985. Ingelijst achter glas.-
€ 150 - € 250
kavel: 376
Atze Haytsma (* 1929)
-Vrouwentorso. Brons. Hoogte ca. 23,5 cm. Op houten sokkel. -
€ 700 - € 1000
kavel: 377
Lot met ca. 180 foto's van Rome
-ca. 1920. Zwart-wit foto's van overblijfselen van de Romeinse oudheid en andere bezienswaardigheden uit Rome. Grotendeels als publicatiemateriaal gebruikt. -
€ 60 - € 120
kavel: 378
Meine Dienstzeit WOII
-Ca. 1938-1942 Origineel foto album van hoge Duitse officier. Met ca. 125 foto's + enkele bladen. Veel foto's van collega-officieren, parades e.d.-

verkocht € 300,00
kavel: 379
Zeitgeschehen in Farben
-Das Farbfoto als Dokument vom Freiheitskampf unseres Volkes. Eduard Amphlett, Max Beck Verlag, Leipzig, 1943. -

verkocht € 400,00