veiling / 1 november 2010 / 360-399 Fotografie
[366] [367] [368] [369] [370]
kavel: 368 € 150 - € 250

Atze Haytsma (* 1929)

Naakte vrouw op bed. Originele zwart-wit foto. r.o. gesigneerd "Atze 95." en l.o. genummerd 1/6. 38 x 27 cm. Ingelijst achter glas.