veiling / 1 november 2010 / 360-399 Fotografie
[367] [368] [369] [370] [371]
kavel: 369 € 150 - € 250

Atze Haytsma (* 1929)

Naakte vrouw. Staand. Originele zwart-wit foto. r.o. gesigneerd "Atze '91" en l.o. genumm. 1/6. 23,5 x 29,5 cm. Ingelijst achter glas.