800-993 Strips

veiling / 1 november 2010
kavel: 890
KUIFJE
-Hergé (1907-1983). Kuifje en het geheim van het Gulden Vlies. Casterman, 1962. + De Juwelen van Bianca Castafiore, Casterman 1963 en 7 andere uitgaves met linn. rug. Bijgev. 3x de Avonturen van Jo, Suus en Jokko, Casterman, ca. 1960 en 2 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 891
BUCK DANNY
-Victor Hubinon (1924-1979). 16 Delen uit de reeks, meest in oude dr., enkele 1e druk. In redelijk goede staat.-

verkocht € 40.00
kavel: 892
ALEX
-Jacques Martin (1921-2010), 60 Ans Avec Alix. Portfolio in roodlinnen map met bandsluiting. 8 platen, waarvan 2 sérigraphien en 6 offset gedrukt. Oplage 250, gesign. door Martin. Dit is nr. 198.-

verkocht € 45.00
kavel: 893
SJORS Voorzitter van de rebellenclub
-Een en zestig vrolijke vertellingen. Frans Piet, Spaarnestad 1947. 64 pag. -

verkocht € 240.00
kavel: 894
W.G. van der Hulst: In de Goude Gaper
-Dagblad Trouw, 1947-1949. Oblong, geniete boekjes. Complete reeks.-

verkocht € 60.00
kavel: 895
Marten Toonder: Metro 10-tal
-D.A.V.I.D., Amsterdam, 1945. 24 pag. geniet. Spotrijmen van Jan Gerhard Toonder in de vorm van liedjes, met illustraties van Marten. -

verkocht € 80.00
kavel: 896
HERGÉ: Tintin et les Picaros
-Escale Paris, 1987. Zeefdruk in oplage van 1500. -
€ 70 - € 120
kavel: 897
HERGÉ: Le Crabe aux pinces d'Or
-Escale Paris, 1987. Zeefdruk. Oplage 1500 ex.-

verkocht € 70.00
kavel: 898
HERGÉ: Le Secret La Licorne
-Escale Paris, Serie Couvertures, 1987. Zeefdruk. Oplage 1500 ex.-

verkocht € 70.00
kavel: 899
HERGÉ: Le Tresor Rackham le Rouge
-Escale Paris, 1987 uit serie Couvertures. Zeefdruk. Oplage 1500 ex.-

verkocht € 90.00