800-993 Strips

veiling / 1 november 2010
kavel: 900
HERGÉ: Aux Pays de L'Or Noir
-Escale Paris uit serie Couvertures, 1987. Zeefdruk. Oplage 1500.-
€ 70 - € 120
kavel: 901
Marten Toonder: Panda und der Ballon-Wettflug
-Verlag v. Graberg & Gorg, Wiesbaden-Frankfurt/M. 1966. Krantenstrip met drie stroken op 1 pag. 21 pag. Unsere 62. Panda-Serie. + nrs. 63-66. Alle in nieuwstaat.-

verkocht € 110,00
kavel: 902
Art Spiegelman
-Maus portfolio. Raw Books, New York, 1992. Four signed and numbred lithographs in black, blue-gray and gray, on rives BFK withe paper. Printed by Corridor Press. This edition consists of 30 portfolios, this being number 21. -

verkocht € 600,00
kavel: 903
Joost Swarte 1
-Portfolio, Het raadsel Amsterdam, 1989. Schuifdoos van hout en karton met daarin 7 tekeningen, titel- en verantwoordingspagina. + Deel 2, in zelfde ontwerp doos, rode voorzijde en speelkaart, 7 andere tekeningen. Beide gesigneerd en genummerd (van een totale oplage van 1250). In goede staat.-

verkocht € 60,00
kavel: 904
Phiny Dick: Olle Kapoen
-Boumaar, Zutphen, 2000-2010. Complete reeks van 14 banden. Gebonden uitgave, de laatste 2 met linnen rug. Serie als nieuw.-
€ 150 - € 300
kavel: 905
Marten Toonder: Avonturen van Tom Poes
-De Bezige Bij / Het Stripschap, 1975-1978. Oblong geniete serie, compleet in 44 delen in goede staat.-

verkocht € 200,00
kavel: 906
Marten Toonder Steiff pop Tom Poes
-Steiff, 2001. Nog in originele verpakking, 28 cm. Gemaakt voor de Nederlandse markt in een oplage van 3000 stuks, dit is nr. 1588.-

verkocht € 70,00
kavel: 907
Jean Dulieu: Paulus vliegt
-Origineel aquarel, met aap die Paulus omhoog werpt. Paraaf Dulieu. Full-colour.-
€ 600 - € 1000
kavel: 908
Jean Dulieu: Paulus maakt schoon
-Schets, Soest, 20 jan. 1976. 8 x 13,5 cm, in passe-partout.-

verkocht € 175,00
kavel: 909
Jean Dulieu: Paulus ligt in het gras
-Gedateerd: Soest 25 maart 1977. 9 x 8,5 cm.-
€ 175 - € 275