800-993 Strips

veiling / 1 november 2010
kavel: 941
ALFRED MAZURE
-Origineel aquarel: "Gevaarlijk voor wie?" Met signatuur MAZ 1940. 28 x 17 cm.-

verkocht € 120,00
kavel: 942
Originele pagina De Rode Ridder
-Willy Vandersteen / Karel Verschuere Pagina 36 uit "De Wilde Horde". Waarin Modred een eenhoorn doodt en zijn hoorn ruilt voor een onkwetsbaarheidselixer. 1964. 47 x 34 cm.-
€ 400 - € 600
kavel: 943
BESSY
-Willy Vandersteen / Carel Verschuere. 6 Originele pagina's. -

verkocht € 100,00
kavel: 944
HERGÉ
-Kerstkaart met aan binnenzijde filmcel, 26 x 20 cm. Ca. 1985. -

verkocht € 120,00
kavel: 945
Marten Toonder: Uniek, hm...Unyk
-Le Chat Mort, Leeuwarden, 2000. Een van 10 exemplaren h.c. + 't vergetboek Ne gesjichte in het Twents van Ollie B. Bommel en Tom Poes, umzet deur Bert Groothengel, Elbertinck 2007, nr. 96 van 125 + 4 andere en Schetsen Toonder gemaakt op papier tijdens etentje in 1967 met Phiny Dick, Kees Kerskens, Helen van Eesteren e.a. Gedrukt in kleine oplage op gemarmerd papier, ca. 1990. -

verkocht € 90,00
kavel: 946
Franquin: Guust Flater
-Unicum Uitgave., Dupuis 1982. Geb., nr. CXXXXII, met signatuur Franquin. + Mijn vriend, de Postbode, uitg. de Post, 1992. Serie 30, nr. Ib. Speciale uitgave van 5000 exemplaren, t.g.v. de Week van de Jeugdfilatelie, incl. Postzegel en 1e dag stempel. -
€ 100 - € 200
kavel: 947
Marten Toonder: Rommeldam
-Filmpje voor toverlantaarn in originele koker., ca. 1958. + programmaboekje Rommeldam, Buijten en Schipperheijn Amsterdam. (achterzijde heeft wat lijmbesch.)-

verkocht € 90,00
kavel: 948
THORGAL
-Deel 1 t/m 30. Rosinski / van Hamme, Lombard 1980-2008.-

verkocht € 70,00
kavel: 949
J. MARTIN
-Lois, dl. 1-4, Casterman, 2003-2009. + Alex, 29 dln. - en 26 andere, met o.a. Barelli en Corentin.-

verkocht € 100,00
kavel: 950
MOEBIUS
-John Difool, Auteursreeks, Dargaud / Oberon, De incal van het licht en 6 andere dln. + 7 overige dln. uit de serie en 38 andere, met o.a. Tramp en Black Op dl. 1-5.-

verkocht € 130,00