800-993 Strips

veiling / 1 november 2010
kavel: 991
Marten Toonder: Tom Poes Kaarten
-De Muinck & co, Amsterdam 1955. "Gelukkig Nieuwjaar" serie zonder opdruk(Santbrink 69, 38.1-12) + kaart Sprookjesstad Rommeldam, Foto Vlaminckx, Oisterwijk - en 3 foto's van kaarten - Doremias Das, dl. 1-10 -en 53 andere waaronder De Gravo kaarten, 1961 -en serie van 10 kaarten Gebr. Spanjerberg, 1965.-

verkocht € 160,00
kavel: 992
Marten Toonder Wandplaten
-Complete set van 6 wandplaten. De Muinck & Co, Amsterdam, 1943. In wortelnoten lijst. -

verkocht € 1200,00
kavel: 993
Marten Toonder: De Reiskoets
-Gustav Czopp, Diana Edition, Amsterdam, 1941. 176 stukjes met originele doos. Doos aan zijkant minimale gebruikssporen. + Feestmaal, idem. -
€ 160 - € 240