800-993 Strips

veiling / 1 november 2010
kavel: 830
Bringing up Father, nr. 19
-George McManus, Cupples & Leon Company, New York, 1931. + Tillie the Toiler nr. 5, Russ Westover, 1930 & the Gumps, (enkele kl. besch. aan kaft), Sidney Smith, 1924. -

verkocht € 90,00
kavel: 831
Eric de Noorman deel 1: De steen van Atlantis
-Hans Kresse, uitg. de Tijd. Zeldzamere versie op roze papier, 1948. -

verkocht € 190,00
kavel: 832
Hergé: De avonturen van Kuifje: Cokes in voorraad
-Casterman, 1958. Gekartonneerd met roodlinnen rug. In stockstaat.-

verkocht € 340,00
kavel: 833
Snoe en Snolleke
-Bob de Moor, uitg. Periodica, dl 1, 3 en 4. In goede staat. -

verkocht € 110,00
kavel: 834
Baard en Kale: De Stad der Robijnen.
-Willy Maltaite (will)/ Fernand Dineur. Uitg. Albino. Ongekl. Gekartonneerd, oplage 30 genumm. exemplaren. Dit is nr. 18. Met orig. plaat uit het album, gepubliceerd in Robbedoes, 1949. Boven- en onderstuk. Pagina 18a en 18b. Totaal 50,5 x 39 cm. -
€ 2500 - € 4000
kavel: 835
Willy Vandersteen: Suske en Wiske en de Duistere Diamant
-Uitg. R. de Baeke, 1993. Luxe uitgave, gekartonneerd met linnen rug. Oplage 55 exemplaren, voor kopers van een originele pagina uit het album uit 1958. De pagina bij dit exemplaar bevat de stroken 205, 206 en 207-208. -

verkocht € 1350,00
kavel: 836
Franquin dedicace 'Oude man met stok'
-"Il ne fait pas de Dédicaces! Jamais Nom des Dieux". Gesigneerd Franquin 85. Inkt op Japans papier. 12 x 16,5 cm. -

verkocht € 550,00
kavel: 837
Franquin originele pentekening Robbedoes wekker.
-Voorschetsje Spirou. Blauwe inkt op papier.10 x 6,7 cm. -
€ 200 - € 300
kavel: 838
Originele tekening Macherot 1957
-Chlorophyl gevangen door de rat Anthraciet. Volledig uitgewerkte full-colour tekening gemaakt voor jonge fan met begeleidende brief van Macherot aan de jongen waarin hij bedankt voor zijn brief (gedat. 7-2-57) en verteld dat "Chlorophyle et Minimum rependrant leur place dans le journal; ils avarent besoin d'un petit repos avant de vivre la nouvelle aventure qui les attend". -

verkocht € 1300,00
kavel: 839
Lot dedicaties met o.a. Deliége, Wasterlain, Fournier
-Mooi uitgewerkte tekeningen, waarvan de meeste full-colour of met steunkleur, meest paginagroot op versozijde titelpagina of achterzijde kaft. -

verkocht € 70,00