800-993 Strips

veiling / 1 november 2010
kavel: 880
L. & F. Funcken
-Affiche: Slagveld in Riddertijd. Ca. 1964. 53 x 75 cm. Affiche bestaande uit 8 losse platen, op papier geplakt. + De witte Ruiter, Lombard Collecie 1956 (niet storend tape laagje op rug, naam 2e pag.) - en l'histoire du monde tome I & II, Lombard, 1960. Compleet met alle plaatjes.-
€ 80 - € 120
kavel: 881
2 Litho's Michel Blanc Dumont
-"Twee Indianen". 29,5 x 39 cm. + "Opperhoofd", 14 x 9,5 cm (vouw in midden). -
€ 100 - € 150
kavel: 882
Marten Toonder - Ongestanste puzzelplaat
-'No fishing allowed'. 43 x 33 cm. Plaat op karton. Mooi exemplaar.-

verkocht € 220,00
kavel: 883
Guust
-Panda 1980. Uitgave t.g.v. 10 jarig bestaan van Stripantiquariaat Panda. Oblong facs. uitgave in kleur, geniet, 60 pag. -
€ 250 - € 350
kavel: 884
Henk Kuijpers: Franka: Map De Serie
-Kuijpers / Griffioen, 1990. Map voor reeksen van 4 zeefdrukken (40 x 30 cm incl. marge), waarvoor bladen en plastic hoezen leverbaar waren. In deze map de 2 complete reeksen van Henk Kuijpers: "Tegenspeelsters" en "De Costuums". Alle 8 gesigneerd.-

verkocht € 90,00
kavel: 885
Dick Bos
-Nrs. 8 (S.O.S.)- 17 (Sporen in het zand) en nr. 19. Ten Hagen, 1941-1946. Allen eerste druk. - En 2 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 886
Dick Bos
-Nooitgedacht, 1960-1963. Deel 1-26 in zeer goede staat.-

verkocht € 180,00
kavel: 887
SEGRELLES
-Schip voor de kust. 1999. Olieverf. 23 x 34,5 cm, in passe-partout.-
€ 800 - € 1200
kavel: 888
GERRIT STAPEL
-4 Originele stroken Ocke Ockinga in passe-partout. 11 x 30 cm per strook. (totaal 60 x 40 cm)-
€ 60 - € 100
kavel: 889
DIVERSEN
-Pop-up Kuifje in de Zonnetempel, Hallmark, 1970. Compleet ex. klein scheurtje aan rug bovenaan. + 7 dln. Baard en Kale, Tillieux, 1e dr. - en 9 andere uitgaves, meest 1e dr. van div. reeksen. Bijgevoegde: Slinger Dupuisfiguren jaren '70 en display Billie (Bollie en Billie)-
€ 60 - € 120