veiling / 1 november 2010 / 800-993 Strips
[814] [815] [816] [817] [818]
kavel: 816 verkocht € 1050.00

PIET WIJN (1929-2010)- Origineel aquarel Gloria van Goes

Gemaakt voor tijdschrift Tina in 1977, voor de winnaar van de prijsvraag in Tina nr. 51.
23,5 x 17,5 cm. Ingelijst.

*Een week voor het ter perse gaan van deze catalogus overleed Piet Wijn op 81-jarige leeftijd.