veiling / 1 november 2010 / 800-993 Strips
[991] [992] [993]
kavel: 993 € 160 - € 240

Marten Toonder: De Reiskoets

Gustav Czopp, Diana Edition, Amsterdam, 1941. 176 stukjes met originele doos.
Doos aan zijkant minimale gebruikssporen. + Feestmaal, idem.

(totaal 2)