461-519 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 1 november 2010
[461 - 470] [471 - 480] [481 - 490] [491 - 500] [501 - 510] [511 - 519]
kavel: 471
Bomkade Dordrecht
-Romain Malfliet (1910-2006), ets. "Letter B".-
€ 150 - € 250
kavel: 472
ILLUSIE
-Magisch realistische ets, nr. 3 van 7. Gesigneerd, ca. 1950. -
€ 75 - € 150
kavel: 473
JAN WIEGMAN
-(1884-1963). Vijf originele tekeningen voor boekuitgave, Johannes de Dooper, H. Franciscus en Aloysuis. Ca. 1930. Zwarte inkt, met blauwe steunkleur.-
€ 300 - € 600
kavel: 474
JAN WIEGMAN
-Vijf originele tekeningen uit jaren '30, ills. voor boekuitgaves. Met o.a. Nicolaas en Franciscus Xavernus. Zwarte inkt met blauwe steunkleur.-
€ 300 - € 600
kavel: 475
SHV 1896-1996
-Irma Boom / Johan Pijnappel, voor de Steenkolen Handelsvereniging, 1996. 2136 ongenumm. pag. 11 cm. dik en 3,5 kilo zwaar. Jubileumuitgave. Druktechnisch kunstwerk waarin laserdruk, perforaties, complexe rasters etc. zijn verweven. Oplage 3500 exemplaren. Met Cassete, zegelboekje, corporate philosophy leporello en potloodsetje (waarvan 1 ontbreekt).-

verkocht € 2600.00
kavel: 476
John Lennon: Bag One
-Laurens A. Daane N.V., Amsterdam, 1970. Map compleet met titelpag., Alphabet Poem, 6 prenten in zw.-wit, en 7 erotische prenten in sepia. -
€ 280 - € 460
kavel: 477
Picasso Toreros
-Draeger Fréres., Sabartes, Jaime, Parijs, George Braziller. New York. 1961. Oblong 4to., 103 pag. Met 4 orig. litho's, waarvan 1 in 24 kleurendruk, gedrukt door Mourlot Fréres. Met stofomslag.-

verkocht € 460.00
kavel: 478
Pablo Rueda Lara
-Keramisch boek met reliefvoorstelling naar Rubens. Goud geglazuurd. 35 x 33 x 11 cm. -
€ 2000 - € 4000
kavel: 479
Gispen Metalen Meubelen.
-Cat. no. 50. Foto's en typografie Paul Schuitema, Rotterdam, 1930. 12 pag., geniet. -met inlegvel.-

verkocht € 1500.00
kavel: 480
Salvador Dali Catalogus: Galerie D Praha 15 VI-23 VII 1967.
-Portfolio met daarin de tentoonstellingsaffiche (66x96 cm), en 40 reproducties van etsen (33x24 cm). -

verkocht € 100.00