461-519 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 1 november 2010
[461 - 470] [471 - 480] [481 - 490] [491 - 500] [501 - 510] [511 - 519]
kavel: 481
Rik Wouters.
-BETRAND, OLIVIER. Rik Wouters. Visies op een levensloop. Nel Wouters. Onuitgegeven herinneringen. Brussel, Belgian Art Research Institute, 2000. 525 pag. Linn. Stofomsl. Met afb. in kl. en zw.-wit. -EN: 1 andere over Rik Wouters (totaal 2).-

verkocht € 35.00
kavel: 482
Henri Toulouse-Lautrec.
-ADRIANI, GÖTZ. Toulouse-Lautrec. Das Gesamte graphische Werk. Amsterdam ea., Rijksmuseum Vincent Van Gogh e.a., 1987-1988. 435 pag. Ing. Met afb. in kl. en zw.-wit. + HUISMAN, P. / DORTU, M.G. Lautrec by Lautrec. Secausus, Chartwell Books, 1964. 275 pag. Linn. Stofomsl. -EN: 2 andere m.b.t. Toulouse-Lautrec (totaal 4).-

verkocht € 40.00
kavel: 483
Kees van Dongen.
-JUFFERMANS, JAN. Kees van Dongen. Het grafische werk. Zwolle, Waanders, 2002. 183 pag. Ing. Met afb. in kl. en zw.-wit. -EN 2 andere (1 m.b.t. Van Dongen). (totaal 3)-

verkocht € 60.00
kavel: 484
Pier Pander e.a.
-BROERSMA, MARCEL. Pier Pander (1864-1919). Zoektocht naar zuiverheid. Leeuwarden, Friese Pers Boekerij, 2007. 191 pag. Linn. Stofomsl. Met afb. in kl. en zw.-wit + WERNER, ALFRED. Modigliani, der Bildhauer. Genf / Hamburg / Paris / New York, Nagel Verlag, 1962. 47 pag. tekst + 87 pag. zw.-wit afb. Linn. Stofomsl. -EN: 2 andere (totaal 4).-

verkocht € 40.00
kavel: 485
Adriaan Venema.
-Breitner 1857 - 1923. Bussum, Wereldvenster, 1981. 343 pag. Linn. Stofoml. Met ill. + IDEM. De Amsterdamse Joffers. Baarn, Wereldvenster, 1977. 166 pag. Linn. Stofomsl. Met ill. (totaal 2).-

verkocht € 45.00
kavel: 486
Auguste Rodin.
-GÜSE, E-G. (herausg.). Auguste Rodin. Zeichnungen und Aquarelle. Stuttgart, Hatje, 1984. 420 pag. Ing. Met afb. in kl. en zw.-wit. + JARRASSÉ, D. Rodin. De hartstocht voor de beweging. Parijs, Atrium / Terrail, 1994. 223 pag. Ing. Met afb. in kl. en zw.-wit. -EN: 7 andere m.b.t. Rodin (totaal 9).-

verkocht € 70.00
kavel: 487
Lucebert (Lubertus Jacobus Swaanswijk 1924 - 1994)
-De beeldhouwer Atze Haytsma aan het werk. Originele inkttekening op stencilpapier. ca. 12,5 x 20 cm. r.o. voluit gesigneerd in zgn. lopend Gotisch en gedateerd '48. Ingelijst achter glas.-
€ 600 - € 1000
kavel: 488
-De beeldhouwer Atze Haytsma aan het werk II. Originele inkttekening op stencilpapier. 12,4 x 20,2 cm. r.o. gesigneerd in zgn. lopend Gotisch en gedateerd '48. Niet gepubliceerd.-
€ 600 - € 1000
kavel: 489
-Vrouw in Arcadisch landschap. Inkttekening op stencilpapier. 19,7 x 15,1 cm. -
€ 400 - € 800
kavel: 490
-Close-up van de beeldhouwer Atze Haytsma aan het werk, in het atelier van Van Draanen. Originele tekening in inkt en potlood op papier. r.o. 'gesigneerd' en gedateerd "L.48" 14,2 x 20 cm. Ingelijst achter glas.-
€ 600 - € 1000