461-519 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 1 november 2010
[461 - 470] [471 - 480] [481 - 490] [491 - 500] [501 - 510] [511 - 519]
kavel: 491
Lucebert (Lubertus Jacobus Swaanswijk 1924 - 1994)
-Doorslagen van 13 door Lucebert uitgetikte gedichten van de Duitse dichter Rainer Maria Rilke op vloeipapier. + Door Lucebert uitgetikt gedicht "Luke Havergal" van E.A. Robinson in de bewerking van G. de [sic!] Brabander. Uit de privecollectie van Atze Haytsma: "Toen hij van de zolder wegging, zei hij: Neem jij dit maar. Hij wist dat ik ook van Rilke hield." -
€ 100 - € 200
kavel: 492
Jaarverslag der vereeniging amsterdamsche grafische school.
-1928 t/m 1931. Fraaie typografische omslagontwerpen van o.a. Hans Cserno. In nieuwstaat.-

verkocht € 220.00
kavel: 493
De Ploeg 1918-1930.
-Adriaan Venema, het Wereldvenster Baarn, 1978. -

verkocht € 70.00
kavel: 494
Naples
-Dessins de Marcello Canino, Industria Libraria Tipografica Editrice, Torino, 1954. Luxe uitgave, groen halfleren band, geschept papier, folio (49,5 x 34,5 cm). Nr. 88 van 150 genumm. Franse ex. -
€ 50 - € 100
kavel: 495
Piet Zwart: Brenoline
-Bruynzeel N.V. Vloerenfabriek, Zaandam ca. 1935. Driehoekig blik (22,5 x 12 x 12) voor Brenoline, reinigingsmiddel voor lak- en schilderwerk. -

verkocht € 100.00
kavel: 496
Fré Cohen.
-Schiphol. Gemeente-luchthaven van Amsterdam. Geïllustreerde gids. Artistieke verzorging van Fré Cohen. Uitgave van den dienst der gemeente handelsinrichtingen. [geen pag.]. Met origineel pap. omsl. Mooi ex., met twee nummers in pen op achterkant omslag.-

verkocht € 160.00
kavel: 497
Jan Francken Pzn.
-Willem Keizer, Avalon Pers Woubrugge, 2009. nr. 77 uit een totale oplage van 100, met houtsneden van originele blokken gedrukt. Dit is één van de 20 in linnen gebonden exemplaren voor medewerkers aan het project. Gesigneerd door Jan Kuyper en Willem Keizer.-

verkocht € 80.00
kavel: 498
Le Peintre-graveur Hollandais et Flamand
-J. Philippe, van der Kellen, eerste deel, Kemink et Fils, Utrecht. 240 pag., ongesn. + 36 pag. houtsnedes van o.a. Albert Cuyp en Gabriel van der Leeuw. Opnieuw gebonden in groen halfleer. -

verkocht € 100.00
kavel: 499
Théofile Steinlen: Les Petites Ouvrières
-Complete set van 12 kaarten, ca. 1904. Originele litho's in kleur. Ongelopen, zeer goede staat. -

verkocht € 100.00
kavel: 500
Théofile Steinlen: Filles et Marlous
-Complete set van 12 gelith. kleurenkaarten. Ongelopen in goede staat.-

verkocht € 100.00