461-519 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 1 november 2010
[461 - 470] [471 - 480] [481 - 490] [491 - 500] [501 - 510] [511 - 519]
kavel: 501
Théofile Steinlen: Les Miséreux
-Complete set van 5 gelith. kaarten in kleur. Ca. 1900. -

verkocht € 50,00
kavel: 502
Théofile Steinlen: Bals et bastringues
-Complete set van 6 gelith. kleuren kaarten. Ca. 1900. Ongelopen in zeer goede staat.-

verkocht € 50,00
kavel: 503
Théofile Steinlen: Les Gosses
-Complete serie van 5 gelith. kleuren kaarten, ca. 1900. In zeer goede staat. -

verkocht € 50,00
kavel: 504
Théofile Steinlen: Les Idylles
-Complete set van 9 gelith. kleuren kaarten. Ca. 1900. Ongelopen, in zeer goede staat.-

verkocht € 80,00
kavel: 505
Le Livre dÉros
-Tremois Pierre, Club du Livre, Paris, 1970. 100 Gravures -monotypes et gouaches. Vol. I Kunstleren band, rood met goudrelief. Een van 245 Romeins genumm. ex., nr.CCXII, gesign., met bijgevoegd Vol. II waarin 87 platen, beide vols. in fraaie halfleren cass. -
€ 150 - € 300
kavel: 506
Théofile Steinlen: Les Ouvriers
-Serie van 6 gelith. kaarten, ca. 1904. Ongelopen in zeer goede staat. + 1 doublure. -

verkocht € 60,00
kavel: 507
Théofile Steinlen
-Lot met 30 gelith. kaarten. Zwart-wit. Ongelopen, allen met verschillende voorstellingen, in stockstaat.-

verkocht € 200,00
kavel: 508
Théofile Steinlen
-Twee sets van 15 verschillende kaarten waarvan alle in twee kleurvarianten. Ongelopen in stockstaat.-

verkocht € 300,00
kavel: 509
Théofile Steinlen: Proefstroken
-Lot van 41 proefstroken uit de drukkerij, waarop de kaartvoorstelling van 2 kaarten uit de reeksen van Steinlen zijn afgedrukt. -

verkocht € 100,00
kavel: 510
Théofile Steinlen: Proefdrukken
-Lot van 8 proefdrukken op karton. Elk in sets van 2 kaarten op strook. 7 Sets zw.-wit, 1 set in kleur. Achterzijde nog onbedrukt. In stockstaat.-

verkocht € 100,00