461-519 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 1 november 2010
[461 - 470] [471 - 480] [481 - 490] [491 - 500] [501 - 510] [511 - 519]
kavel: 511
Theo van Hoytema
-Kalender 1909, steendruk, Tresling & Co, Amsterdam. Kalender met 8 van 12 (losse) bladen.-
€ 200 - € 300
kavel: 512
Wagner Vereeniging: Les Contes dHoffmann
-Programmaboekje met fraai ontwerp op voorzijde. Sign. A.r.H. de M. ca. 1930.-
€ 40 - € 80
kavel: 513
Van Nelle Tabaksreclamewikkels
-Ongebruikte relamewikkels uit het archief van Van Nelle. Met o.a. Signaal tabak & Varinas. -

verkocht € 50,00
kavel: 514
Ecce Homo
-Hans Jörg Schuster. Map met 5 gesigneerde houtsnedes (26 x 30 cm) met als thema de Dood. Op papier geplakt. - en 3 andere gesign. houtsnedes van Schuster. -
€ 70 - € 100
kavel: 515
HANS JORG SCHUSTER
-Totentanz. 1933. Exemplaar van Schuster zelf. Map met 10 gesign. houtsnedes. -

verkocht € 120,00
kavel: 516
HANS JORG SCHUSTER
-Die Menschheit, 1943. Eigen exemplaar Schuster. Met 21 gesign. houtsnedes m.b.t. de oorlog in 3 dln.: Die Saat, die Ernte en Ausklang.-

verkocht € 70,00
kavel: 517
LUCEBERT
-Originele tekening, gemengde techniek op papier, 1971. 15 x 13,5 cm. -

verkocht € 300,00
kavel: 518
BIBLE
-Abel Pann (Abba Pfeffermann), Jerusalem, Palestine Art Publishing Co., ca. 1925. Met 25 kleurenlitho's (=frontisp. en 24 eenzijdig bedrukte pag.) in pastelkleur. -

verkocht € 100,00
kavel: 519
As I See
-Boris Artzybasheff, Dodd, Mead & Company, New York, 1954. Geb. zonder s.o.-

verkocht € 120,00