veiling / 1 november 2010 / 461-519 Kunst en toegepaste kunst
[512] [513] [514] [515] [516]
kavel: 514 € 70 - € 100

Ecce Homo

Hans Jörg Schuster. Map met 5 gesigneerde houtsnedes (26 x 30 cm) met als thema de Dood. Op papier geplakt. - en 3 andere gesign. houtsnedes van Schuster.
Map aan rug los, bladen alle goed.