veiling / Auction 25 Session III. Children's books, Paper Toys, Manuscripts, Old Books, Prize Bindings, Amsterdam / 1-65 Children's Books
[43] [44] [45] [46] [47]
kavel: 45 verkocht € 80.00

Zangvogels. Nieuwe Nederlandse Kinderboeken

Haarlem, I. de Haan, 1875. + Zoo doen de kinderen. Leesboek voor de laagste klasse der volksschool. W. van Twisk. Schoonhoven, S. & W.N. van Nooten, 1886. 2nd ed. + Aan moeders schoot. Proeve van kindergedichtjes. P.J. Moeton. Amsterdam, H. Hoveker, 1868. Back sl. worn, cover has minor tears + Dichtbundeltje voor Knapen en Meisjes. Ant. L. de Rop. Schoonhoven, S.E. van Nooten, 1871. Front board loose + Poezie voor Nederlandse Knapen en Meisjes. Leiden, D. Noothoven van Goor, 1868. With 4 chromolithographs, sl. worn and quires shabbily cut + Iets uit den Bijbel. Leiden, D. Noothoven van Goor, 1876.
(total 6)