veiling / 28 maart 2011 / 656-769 Affiches
[728] [729] [730] [731] [732]
kavel: 730 verkocht € 440,00

Spoorwegen

Chemins de Fer Hollandais Agence Generale, Bruxelles 25 27 Rue Henri Maus. Renseignements gruits Emission de billets. Litho Roelofsen en Hübner, Amsterdam, ca. 1895.
79 x 58 cm. Lichte kreuken en wat vlekjes.