veiling / 28 maart 2011 / 435-499 Kunst en toegepaste kunst
[497] [498] [499]
kavel: 499 € 300 - € 600

Karel Appel

Litho Aap, 1974. Genummerd 12/120, gesigneerd.
75 x 60 cm, in lijst.