veiling / 28 maart 2011 / 435-499 Kunst en toegepaste kunst
[496] [497] [498] [499]
kavel: 498 verkocht € 500,00

Karel Appel

Litho, abstracte compositie. 1962. Gesigneerd op de plaat.
R.o. gesigneerd en e.a., afm. 70 x 52 cm, gelijst achter glas.