veiling / 28 maart 2011 / 435-499 Kunst en toegepaste kunst
[495] [496] [497] [498] [499]
kavel: 497 verkocht € 550,00

Karel Appel

Litho, abstracte compositie.
L.o. in potlood e.a., r.o. gesigneerd in potlood.