veiling / 28 maart 2011 / 435-499 Kunst en toegepaste kunst
[493] [494] [495] [496] [497]
kavel: 495 verkocht € 1400,00

Willem de Kooning. Paris Review.

Litho.
R.o. gesigneerd in potlood, genummerd in potlood 163/300, afm. 60 x 74 cm.