veiling / 28 maart 2011 / 435-499 Kunst en toegepaste kunst
[445] [446] [447] [448] [449]
kavel: 447 € 100 - € 200

Hendrik Valk

Humor in een kapotte stad, No. 183/200, gesign. met potlood. 15 lithos in map. + Het skelet van Arnhem, No. 100/200 gesign. met potlood. 20 lithos in (gerest.) map. Beide uitgaven van Kemink en Zoon, Utrecht, 1945.
(totaal 2)