290-338 Plaatjesalbums & Reclamespelen

veiling / 28 maart 2011
[290 - 299] [300 - 309] [310 - 319] [320 - 329] [330 - 338]
kavel: 300
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam: Fotografie-Album III
-1906-1907. Compleet met alle 24 sets van 6 foto-insteekplaatjes. -

verkocht € 80,00
kavel: 301
National Starch & Co, Dureya Maizena: Mapje dominokaarten met Reproducties schilderijen Amsterdams Stedelijk Museum
-Zeldz. setje dominokaarten met daarop een verkleining van 1 (Blommers). Verzameling van 72 stuks welke verkrijgbaar waren in ruil voor de etiketten van Duryea Maizena pakjes, op te sturen naar Firma M. Witsenburg in Amsterdam. In totaal 25 kaartjes in etuimapje.-

verkocht € 35,00
kavel: 302
Koninklijke Fabrieken Lensvelt Nicola den Haag: Van Graan tot Brood. De Oud-Hollandsche Bakker.
-Geniet, met blauwe rugband. Illustraties van Henri Pieck, ca. 1935. Langwerpig album, dat door zijn formaat vaak beschadigd is. Dit exemplaar is in goede staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 303
SPARO Mijn Vliegtuig-Vademecum
-Album met 48 vliegtuig-insteek fotokaarten. Beschreven door deskundige V.O. Lant. Compleet en in goede staat.-

verkocht € 180,00
kavel: 304
R. H. Dijkstra, Tabak, koffie- en thee: Legpuzzel van de Londen-Melbourne-race. De tocht van de "Uiver"
-Klein formaat reclamepuzzel, sign. PZ. Nr. 2. Met orig. enveloppe. 8,5 x 23 cm.-

verkocht € 60,00
kavel: 305
Lombard uitgaven: Hergé, Vliegtuigen Oorlog 1939-1945
-1953, Brussel. Compleet met 60 platen. Bijzonder mooi exemplaar.-

verkocht € 220,00
kavel: 306
Lombard uitgaven: Hergé, De Zeevaart I. Van haar oorsprong tot 1700
-Verzameling Zien en Weten, 1954. Compleet met alle 60 platen. Softcover. -

verkocht € 230,00
kavel: 307
Bakkerij De Ster, Gebr. Schellens, Westerhoven - Gevaren der Wildernis.
-Met een keurcollectie van aquarellen uit het dierenrijk door : H.G. Kemperman. Aquarellen J. vd Broecke. Steen & Offsetdrukkerij Kunst & Arbeid te Weesp, verzorgd door Reclamestudio Jaak, Amsterdam, 1936. 60 p. Compleet met 100 plaatjes en 4 grotere platen. -

verkocht € 240,00
kavel: 308
Hollandsche Cacao- en chocoladefabrieken, voorheen Bensdorp & Co, Amsterdam: Beroemde mannen der wereld.
-1912. Met 104 ingestoken steendrukken in ansichtformaat.-

verkocht € 300,00
kavel: 309
Twee Sluitzegelalbums
-Albums ca. 1920 met in totaal meer dan 400 zegels, bevattende Nederlandse en Duitse zegels. Mooi geconstrueerde albums in goede staat.-

verkocht € 125,00