veiling / 28 maart 2011 / 1-40 Kinderboeken
[5] [6] [7] [8] [9]
kavel: 7 verkocht € 50,00

Mari ten Kate: Zonder Moeder

Aquarellen naar teekeningen van Mari ten Kate, met bijschrift van den Teekenaar. Uitgave H.C. Drose, Zwolle, ca. 1880. Folio, 48 x 34,5 cm. 7 tipped-in pl., met verhaal op dicht.
Wat bruingevlekt en enkele pags. wat kleinere besch., Halfled. rugband inkep. bovenzijde. Compleet. Een redelijk exemplaar.