veiling / 28 maart 2011 / 100-187 Oude Boeken
[174] [175] [176] [177] [178]
kavel: 176 verkocht € 600,00

British Fresh-Water Fishes

Houghton, Rev. William, W. Mackenzie, London, 1879 1e dr. 2 Vols. XXVI, 204 p. Met 41 kleurenlithos, één van elke beschreven soort. En vele ills. door A.F. Lydon. In vergulde geill. leren band.
(totaal 2)