veiling / 8 november 2011 / 150-190 Literatuur
[159] [160] [161] [162] [163]
kavel: 161 verkocht € 260,00

L.J. Veen, Amsterdam, 1906, eerste druk. Gebonden uitgave met prachtig bandontwerp van Chris Lebeau. 221 p.
Licht roestvlekkig in boekblok, mooi exemplaar.