veiling / 8 november 2011 / 150-190 Literatuur
[173] [174] [175] [176] [177]
kavel: 175 verkocht € 1250,00

Hugo Claus - Almanak

366 Knittelverzen. Cornamona Pers, Amsterdam, 1982. Een van de 6 extra luxe exemplaren, door Geert van Daal gebonden in een franse band van blauw marokijnleder, met geciseleerd kopgoudsnede, handverguld. Met gemarmerde schutbladen in bijpassende cassette. HC, gesigneerd door de auteur.