veiling / 8 november 2011 / 750-968 Strips
[797] [798] [799] [800] [801]
kavel: 799 verkocht € 800.00

De Avonturen van de Janmaat en de Sinjoor, De Baard en de Kale.

Uitgave Robbedoes, Antwerpen, 1942. Geb. uitgave met linnen rug, 152 pag. 38, 5 x 28 cm.
Gebruikssporen aan randen, restauratie aan pag. 6. (onder en zijrand), verder redelijk goed exemplaar van dit zeldzame album.