veiling / 8 november 2011 / 599-619 Handelscatalogi
[605] [606] [607] [608] [609]
kavel: 607 verkocht € 60,00

Automobielen - Lincoln

Barcelona, 1938. Map met 19 kleurenlith. van verschillende modellen.
Map roestvlekkig, enkele scheurtjes aan rug en gebruind aan randen. De litho's in goede staat.