veiling / 8 november 2011 / 200-322 Oude Boeken
Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 91 Notice: Undefined index: in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 91 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 92 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 97 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 102 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 104 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 104 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 105 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 107 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 109 Notice: Undefined offset: 0 in D:\www\zwiggelaarauction.nl\www\pages\a.php on line 109
[] [200] [201]
kavel: 674 € 900 - € 1800

Gedenkwaerdige Gesantschappen der Oost-Indische Maetschappy in Vereenigde Nederland, aen de Kaisaren van Japan:

vervaetende wonderlijke voorvallen op de Togt der Nederlandsche Gesanten: Beschryving van de Dorpen, Sterkten, Steden, Landschappen, Tempels, Gods-diensten, Dragten, Gebouwen, Dieren, Gewasschen, Bergen, Fonteinen, vereeuwde en nieuwe Oorlogs-daeden der Japanders. Arnoldus Montanus, Amsterdam, 1669, (6), 456,(15) p. Grote gegraveerde kaart, 21 (van 24) (gevouwen) gezichten/ platen, vele illustraties in de tekst, moderne leren band in oude stijl, folio.
Drie platen ontbreken, 4 platen zijn kort afgesneden (2x met verlies van de afbeelding), her en der restauraties, af en toe wat vlekkerig. Zeldzaam.